Gizlilik & Güvenlik

Gizlilik & Güvenlik

Modadekor E-Ticaret Müşterilerinin, GÖKYILDIZ TEKSTİL VE KONFEKSİYON SAN. TİC LTD ŞTİ.’ ye ait patentli markalara ait online mağazalara kanalı ile, paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için tüm ve GÖKYILDIZ TEKSTİL VE KONFEKSİYONSAN TİC. LTD.ŞTİ.’ye ait patentli markalara ait online ve fiziki mağazalar kanalı bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay verildiği kabul edilmektedir.

GÖKYILDIZ TEKSTİL VE KONFEKSİYONSAN TİC. LTD.ŞTİ. üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

GÖKYILDIZ TEKSTİL VE KONFEKSİYONSAN TİC. LTD.ŞTİ.’ye ait modadekor.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, modadekor.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla modadekor.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı GÖKYILDIZ TEKSTİL VE KONFEKSİYONSAN TİC. LTD.ŞTİ. ve patentli markaları kesinlikle sorumlu değildir.

GÖKYILDIZ TEKSTİL VE KONFEKSİYONSAN TİC. LTD.ŞTİ.’ye ait modadekor.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. GÖKYILDIZ TEKSTİL VE KONFEKSİYONSAN TİC. LTD.ŞTİ. data havuzunda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.

Müşteriler, GÖKYILDIZ TEKSTİL VE KONFEKSİYONSAN TİC. LTD.ŞTİ.’ye ait modadekor.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Duyurulardan haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak veya ‘gönderilen SMS’ lerin içeriğinde yer alan yönlendirme bağlantısı ile günlük ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilmektedir.

Siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutulmaktadır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz GÖKYILDIZ TEKSTİL VE KONFEKSİYONSAN TİC. LTD.ŞTİ. ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında hiçbir şekilde tutulmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemlerin GÖKYILDIZ TEKSTİL VE KONFEKSİYONSAN TİC. LTD.ŞTİ.’ye ait modadekor.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

GÖKYILDIZ TEKSTİL VE KONFEKSİYONSAN TİC. LTD.ŞTİ.