Hakkımızda

Hakkımızda

Modadekor, GÖKYILDIZ şirketler grubu markasıdır. GÖKYILDIZ TEKSTİL, kurulduğu günden bugüne kadar ihracattaki tecrübeleri sayesinde hızla büyüyen ev tekstil sektöründe, Modadekor markasını 2008 yılında kendi bünyesine katmıştır.

Gökyıldız, Günümüz Teknolojilerini sürekli takip ederek, kaliteli üretim ve özgün çizgisinden ödün vermeden, yenilikçi ve dinamik AR-GE ekibi ile Bursa’daki üretim tesislerinde, birbirinden farklı tasarım ve renk alternatifli ürün koleksiyonlarını yurt dışı ve yurt içi müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Gökyıldız, kendine özgü, şık, modern, geleneksel ve zarif desenleri, günün moda renkleri ve tasarımlarıyla, sürekli kendini geliştirme ve yenileme düşüncesiyle ev tekstil sektörünün önde gelen markalar arasında yer almaktadır.

Modadekor ürün kategorileri arasında banyo paspasları, banyo aksesuarları, banyo perdeleri, havlu ve bornozlar, çocuk odası halıları, genç odası halıları, mutfak halıları, yatak odası halıları, oturma odası halıları, yolluklar, halı örtüleri, çekyat ve koltuk örtüleri masa örtüleri, nevresim takımları, çarşaflar, yastık kılıfları, yatak örtüleri, pike takımları, polar ve battaniyeler, yastık ve yorganlar, alezler ve yatak koruyucuları, tül perdeler, jaluziler ve stor perde ürünleri ile EVİNİZİN HER YERİNDE geniş bir koleksiyona sahiptir.

Modadekor markası, 2017 yılında online satış sitesi modadekor.com olarak kurulmuştur. Sosyal medyada da aktif olarak kendini gösteren Modadekor, bir evin günümüz modasını canlı renkleriyle, EVİNİZİN HER YERİNDE sloganıyla kurulmuş ve sevilen bir marka olarak sosyal medyada yerini almış, takip ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir.